Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 1 listopada 2012

Modna podróż z Bar Rafaeli


Wyjątkową urodę zawdzięcza żydowskim korzeniom i mamie, która dostrzegła w córce materiał na modelkę. Zaczęła pojawiać się w reklamach już w wieku 8 miesięcy. Zdobiła okładki francuskiego Elle, włoskiego GQ Magazine oraz Maxima co tylko wzmacniało jej pozycję w świecie modelingu. Bar Rafaeli swoją urodą urzekła największych projektantów na świecie i pojawiła się m.in w kampaniach reklamowych Chanel oraz Ralph Lauren. Była również główną modelką podczas pokazów Louis Vuitton oraz aniołkiem Victoria’s Secret. Teraz zaprasza Nas w podróż z bielizną Passionata.
Podczas sesji Rafaeli pozuje w bieliźnie z nowej linii „Miss Passionata…So Bardot” inspirowanej stylem i urodą Brigitte Bardot. Francuska marka na sezon jesień/zima 2012/2013 proponuje komplety w najmodniejszych kolorach tego sezonu: czerni, czerwieni, szmaragdowej zieleni czy głębokim granacie. Sesja została utrzymana w zabawnej stylistyce, gdzie izraelska modelka raz wciela się w stewardessę, a innym razem, jako niestrudzony globtroter, poszukuje kolejnego miejsca wyprawy. Motyw podróży, który jest tematem przewodnim sesji, został dodatkowo podkreślony zdjęciami zmysłowej Bar z retro walizkami.

Bar Rafaeli przebyła długą drogę by zostać jedną z najseksowniejszych modelek na świecie. W 2012 roku zajęła pierwsze miejsce na liście 100 najgorętszych kobiet według miesięcznika Maxim. Nic dziwnego, że francuska Passionata zaprosiła do współpracy właśnie Bar. Z taką przewodniczką każdy udałby się w podróż w nieznane.


3 komentarze:

  1. Bielizna na prawdę świetnie się prezentuje :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rafaeli idealnie odnalazła się w tej sesji. Bielizna prezentuj się na niej świetnie. Najbardziej podoba mi się ten ostatni komplet.

    OdpowiedzUsuń