Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 16 października 2012

Debiutancka kolekcja bielizny projektu Caroline Woźniacki


Do tej pory byłyśmy przyzwyczajone, że na plakatach reklamujących bieliznę widzimy zachwycające sylwetki najpiękniejszych modelek na świecie. Jednak bardzo często reklamują one bieliznę sygnowaną własnym nazwiskiem. Obecnie nie tylko Gisele Bündchen czy Helena Christensen mogą tworzyć własne linie produktowe. We wrześniu tego roku do sklepów na całym świecie trafiła kolekcja bielizny sygnowana nazwiskiem duńskiej tenisistki polskiego pochodzenia, Karoliny Woźniackiej. 

11. rakieta na świecie rozpoczęła współpracę z duńską marką JBS produkującą bieliznę od lat 40tych XX wieku. Nazwa marki pochodzi od inicjałów jej założyciela, Jensa Bjerga Sorensena. Jest to największa firma produkująca bieliznę na Półwyspie Skandynawskim. Głównym założeniem marki jest tworzenie bielizny na światowym poziomie, z najwyższej jakości materiałów.

Na kolekcję Caroline Woźniacki składają się dwie linie. Pierwsza, z mikrofibry, to biodrówki, biustonosze, koszulki oraz stringi w zdecydowanych kolorach. Druga natomiast, bawełniana, to bielizna w mocnych kolorach i różnych wzorach. Poprzez tę kolekcję fani Karoliny mogą poznać swoją idolkę od bardziej prywatnej strony, co zostało podkreślone hasłem "This is me". Marka JBS zapowiedziała, iż co roku przedstawiane będą dwie, kolejne kolekcje sygnowane nazwiskiem tenisistki. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz