Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 23 października 2012

Irina Shayk i bielizna La Clover


Jest Rosjanką, w której płynie tatarska krew, a przez oryginalną urodę często myślano, iż pochodzi z Ameryki Południowej. Irina Shayk pomimo, iż dość późno rozpoczęła karierę modelki, bardzo szybko osiągnęła szczyt i trafiła do zestawienia 20 najseksowniejszych kobiet świata według portalu models.com. Teraz możemy podziwiać jej boskie ciało w kampanii chińskiej marki La Clover. 

Początkowo uczyła się gry na fortepianie i z woli matki śpiewała w chórze. Dopiero wygrana w lokalnym konkursie piękności w wieku 18 lat pozwoliła jej uwierzyć w siebie i swoją atrakcyjność. Karierę rozpoczęła dość późno, bo w wieku 19 lat w Paryżu. W 2007 roku zastąpiła Anę Beatriz Barros w kampaniach reklamowych Intimissimi, a 3 lata później została jej oficjalną ambasadorką. Pozowała również do katalogu Victoria's Secret oraz w kampaniach marek Guess i Beach Bunny. W 2010 roku wystąpiła w kampanii marki Armani Exchange, gdzie poznała swojego partnera, portugalskiego piłkarza, Christiano Ronaldo. Ich związek rozpadł się po dwóch latach. Rozstanie jednak nie wpłynęło zbytnio na życie modelki.  


Kampania La Clover jest uwodząca i pokazuje Irinę z różnych stron. Piękna Rosjanka dumnie prezentuje swoje kształty w 2-częściowych, kolorowych kompletach. Prezentowana kolekcja została stworzona zgodnie z obecnie panującymi trendami kolorystycznymi. Znajdziemy w niej zmysłowe koronki, błękit czy seksowną czerwień. Charakteru sesji nadaje spojrzenie Iriny, raz zmysłowe i ciepłe, a innym razem kuszące  i pożądliwe.

Późny start nie okazał się być zgubnym dla kariery Iriny. Można odnieść wrażenie, że stało się wręcz odwrotnie. Dzięki temu Rosjanka podejmowała bardziej dojrzałe decyzje i wiedziała jak pracować ciałem. I pomyśleć, że w szkole chłopcy nie lubili Iriny przez jej oliwkowy odcień skóry. 

2 komentarze:

  1. Przepiękna bielizna i oczywiście przepiękna modelka. Najbardziej podoba mi się ten zielono-syrenkwy stanik. Bardzo unikatowy, jeszcze nigdy takiego nie widziałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bielizna, nawet niewidoczna wpływa na to w jaki sposób postrzegamy sami siebie.

    OdpowiedzUsuń