Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 28 czerwca 2011

Bikini 3D

O tym,że amerykańscy naukowcy przeprowadzają najdziwniejsze badania jakie można sobie wyobrazić wiemy nie od dziś. Teraz do słownika stałych wyrażeń jak "amerykańscy uczeni przeprowadzili badania..." możemy dołączyć kolejne: "amerykańskie studio projektowe stworzyło.."
fot: gadzetomania.pl

Najnowszy wynalazek naszych znajomych zza oceanu to BIKINI 3D!!! Continuum Fashion połączyło siły z specjalizującą się w druku 3D firmą i wyprodukowało drukowany strój dla plażowiczek. Model N 12 jest drukowany w specjalnej trójwymiarowej maszynie.W trakcie drukowania powstają  małe, połączone z sobą kółeczka, które układają się w części kąpielowego stroju. Wymiary zależą oczywiście od rozmiaru, który nosi  właścicielka takiego stroju i każdy model jest produkowany na zamówienie. Bikini jest wodoodporne, gdyż materiał z którego jest stworzony strój to specjalna odmiana nylonu.
fot: gadzetomania.pl
Jako ciekawostkę zdradzę Wam,że autorki tego pomysłu stworzyły już wcześniej program, za pomocą którego można w taki sposób "wydrukować" sobie również sukienkę:)
fot: gadzetomania.pl

Jak Wam się podoba taka letnia propozycja?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz