Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 2 grudnia 2011

Grudzień!

Przywitał nas właśnie grudzień! A co jest związane jest z tym miesiącem ? Zima, śnieg, świąteczne światełka, stragany z łakociami, pierniczki, gorąca czekolada, choinka, bombki, bałwanki, renifery, mikołaje,aniołki.. Tak naprawdę wymieniać mogę w nieskończoność! Ale to, że jest to miesiąc, który najbardziej kojarzy mi się z rodzinną atmosferą i cudowną tradycją obdarowywania, jest niezaprzeczalnym faktem! 

A co się obdarowywania tyczy! Za dosłownie 4 dni Mikołajki, czyli dla wielu z nas wstęp do większej imprezy jaką są Święta Bożego Narodzenia. Prezenty zakupione?! Jeśli nie, poniżej przedstawiam szybką listę podarków, które spokojnie zaspokoją niejedną kobietę. Toteż Panowie notatniki w dłoń, a Panie niech nacieszą oko tym, co mogą otrzymać już za niedługo Standardem upominków są perfumy. Najlepiej te prawdziwe, bo w co jak w co, ale w taki prezent warto inwestować. Kolejnym świetnym pomysłem jest biżuteria – długie kolczyki, piękne naszyjniki lub pierścionki (te akurat, najlepiej dla poślubionej już wybranki) zawsze ujmują kobiety. Są prezentami niezwykle klasycznym i wyrażającym bodaj najwięcej! Prawie tyle samo co szykowna bielizna. Tę jednak ofiarować możemy jedynie wybrance naszego serca. Opcja mamy, cioci, bądź kuzynki absolutnie w tym miejscu odpada! Dobrym pomysłem jest książka, bądź płyta. Świetnie sprawdza się również zdobiony sweter, eleganckie rękawiczki lub ciepły szal. Wielbiciele minimalistycznych rozwiązań mogą postawić na portfel lub piękną kopertówkę. 

Sklepy zawsze przygotowują wyczerpującą gamę produktów świątecznych. Każdy jest w stanie zatem znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Jaki prezent kupisz jej na Święta?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz