Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 20 września 2012

Bądź szczęśliwa jesieniąJesień to wbrew pozorom najbardziej kolorowa ze wszystkich pór roku. Liście zmieniają kolor na żółty i czerwony, tworząc barwny krajobraz naszych ulic, poranki są różowo-mgliste, a zachodzące słońce tworzy piękną, pomarańczową poświatę. Dziwi więc fakt, że to właśnie o tej porze roku najczęściej dopada nas depresja i chandra! Co zrobić, by nie dać się wisielczym humorom?

Ruch to zdrowie!
Pomimo ponurej pogody zapisz się na aerobik, zumbę lub kurs tańca nowoczesnego. Aktywność fizyczna powoduje, że organizm wytwarza więcej energii oraz hormony szczęścia- endorfiny.

Idź na zakupy!
Nowa pora roku to wspaniała okazja do rewolucji w szafie. Poza tym nic tak nie poprawia kobiecie humoru, jak zakupy, prawda? Jeśli dawno nie sprawiłaś sobie nowej bielizny,  zrób to teraz - ręczymy, że długie wieczory nabiorą  dla ciebie nowego znaczenia.

Wyjdź do ludzi!
Nie zamykaj się w czterech ścianach swojego mieszkania. Spotykaj się jak najczęściej z ludźmi, w których towarzystwie czujesz się komfortowo. Idźcie razem na cudowne przyjęcie, wybierzcie się na wycieczkę krajoznawczą .

Bądź szczęśliwa!

1 komentarz:

  1. Praca, zakupy, a potem powrót do takiego domu, z takim krajobrazem w tle i niestraszna mi żadna jesienna chandra. Idealne miejsce do życia. W końcu nie każde serce bije w rytm wielkich metropolii;)

    OdpowiedzUsuń