Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 6 listopada 2012

Ponętna Ashley Greene w sesji dla GQ Magazine


Czy wampiry są sexy? Filmowe bynajmniej tak. Trudno jest odpowiedzieć inaczej patrząc na bohaterów i bohaterki serialu „Czysta Krew” czy najpopularniejszej obecnie sagi „Zmierzch”. I choć w stosunku do Kirsten Stewart można mieć mieszane uczucia, tak w stosunku do Ashley Greene nikt nie ma wątpliwości, że łapie za serce niejednego mężczyznę. Młoda Amerykanka prócz interesującej urody i uroczych piegów posiada też boskie ciało, którym chwali się w grudniowym wydaniu brytyjskiego GQ Magazine.

Zdjęcia ukazują ponętną Greene w stylistyce lat 50-tych. Tłem dla aktorki jest morze, plaża i biały kabriolet. Bielizna, pomimo iż utrzymana w duchu retro, odzwierciedla najgorętsze trendy jesienno-zimowego sezonu: burgund, metaliczne zdobienia, czerń. Całości stylizacji dopełnia złota biżuteria. Zdjęcia wykonał Benny Horne, który współpracuje między innymi z Vogue Australia,Vogue China czy V Magazine.

Sesja i okładka stanowią świetne uzupełnienie wywiadu z Ashley, która podkreśla, że chce być aktorką przez wielkie "A" i nie chce za często pojawiać się w prasie, ponieważ zamiast "Widziałam Cię na tej imprezie" pragnie usłyszeć "Jesteś dobrą aktorką". Rozmowa Kyle'a Buchanana z gwiazdą świadczy jedynie o tym, jak różnymi osobowościami są Greene i Stewart. Jedno jest pewne - Ashley pnie się szybko po szczeblach kariery, a koleżankę z planu zostawia daleko w tyle. 

Fot. GQ Magazine

2 komentarze: