Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 14 czerwca 2010

Modny wynalazek

Bielizna zawsze w temacie, dziś wpis poświęcony dolnym elementom bielizny. Jeszcze kilka lat temu tryumf na wybiegach i w damskich garderobach święciły stringi.Całkowicie zdominowały znane wszystkim figi. Dziś natomiast mamy nową modną alternatywę, są to szorto-stringi!


Szorty+stringi = szorto-stringi
Szorty pierwotnie zarezerwowane były dla panów. Wygodne, funkcjonalne i podobno bardzo męskie. Zresztą wciąż cieszą się niekłamanym zachwytem mężczyzn. Cóż więc się stało ze sławnymi szortami? Otóż, my, kobiety, też zapragnęłyśmy czegoś wyjątkowego, ale i seksownego. I tak oto powstało połączenie, które kiedyś było zupełnie nie do przyjęcia – szorto-stringi. Przód owych majteczek ma postać spodenek, często perfekcyjnie dopasowanych (koronkowych) biodrówek (krótszych bądź dłuższych w zależności od fasonu), tył zaś to oczywiście seksownie odkryte pośladki. Tajemniczo i zmysłowo.


Wiele z nas zapewne posiada już taki wynalazek w swojej bieliźnie, nie wiedząc o tym:)Co ważne to właśnie szorto-stringi teraz górują i dominują. Kreatorzy mody tworzą zaskakujące wzory a wiele znanych marek wzbogaciło swoje kolekcje o alternatywę w postaci tego wynalazku.Jestem za!!! A wy??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz