Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 20 sierpnia 2010

Twoja sypialnia to Ty (cz.1)

Poniższe wynurzenia warto potraktować z dużym przymrużeniem oka.
Obierany design wnętrz przecież niekoniecznie ma przełożenie w preferowanej przez nas odzieży intymnej oraz bieliźnie. Można z powodzeniem być romantyczką nie przepadającą za pastelami, można kochać intensywne barwy w aranżacjach wnętrz, a bieliznę nosić wyłącznie białą, można nosić wymyślną bieliznę i kochać ascetyczny wystrój wnętrz, można... wariacji jest tyle, ile nas. Jedynych w swoim rodzaju, indywidualnych osobowości.
A jednak gdy widzę zmysłowy komplet bielizny o nasyconym odcieniu barwy z gamy ognistych (Axami),

...myślę, że sypialnia jego właścicielki to królestwo zmysłowości, pełne czerwieni, bordo i fioletów, ciemnych dodatków, z obowiązkowymi wykończeniami z satyny...

A gdy zachwyca mnie romantyczny komplet w kwieciste ornamenty (Axami), pastelowo subtelny, uroczy i wdzięczny,

...widzę sypialnię przyobleczonej weń romantyczki i rozpływam się nad gamą pudrowego różu, beżów, fioletów i szarości i wiem, że śpi w pięknym otoczeniu. 

Ostatnio, buszując po Sieci natknęłam się na bieliznę wełnianą, która swego czasu była oryginalną, pełną wdzięku propozycją marki Benetton. Prosta, ciepła i jasna.

... zupełnie jak design skandynawski. Przejrzysty, naturalny, czerpiący garściami z podstawowych barw, a głównie - bieli.

To jeszcze nie wszystko... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz