Barwy kobiecosci by Axami

środa, 22 grudnia 2010

Staniki z morskich głębin

Niesamowite projekty bielizny, która przestała spełniać jedynie praktyczno-estetyczną funkcję, możemy podziwiać w kolekcji Laury Jacobs. Autorka wyszła z założenia, że staniki od lat stanowią zmorę kobiet, postanowiła więc wziąć na warsztat te ograniczające ciało przedmioty i je uwolnić! Zrekultywowała górną część bielizny tworząc własne kreacje, idealne dla odważnych osób, które lubią szokować.


Projektantka czerpała inspiracje od stworów morskich, poprzez antyczne naczynia, na sanktuarium kończąc. Bielizna Laury Jackson ozdobiona jest szkiełkami, kawałkami porcelany, a nawet szczypcami homara. Niektóre modele są naprawdę szokujące, inne całkiem eleganckie i ciekawe. Niektóre projekty zdają się być idealne na imprezę, a bielizna w serduszka stanowi interesującą propozycję na walentynki.


Motywem przewodnim całej kolekcji jest hasło: Kobiece piersi są symbolem i zarazem wehikułem władzy. Pomimo, że te projekty nie nadają się do noszenia na co dzień, to jednak ciekawa propozycja na oryginalną sesję lub szaloną imprezę;) A Wam jak się podobają tak ekscentryczne projekty:)?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz