Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 14 grudnia 2010

Zmysłowe święta...

Gdy nadchodzą Święta rzucamy się w wir zakupów kolorowych bombek lub wyciągamy zakurzone pudełko ze strychu... W nim migocą srebrne łańcuchy, sople lodu i szkielet złotej gwiazdy zakładany na szpic.
Dlaczego w tym roku nie  spróbować czegoś innego?
Zwłaszcza jeśli nie masz w domu dzieci i cieszysz się słodką wolnością, możesz odziać w zmysłową kreację nie tylko siebie, lecz  także pachnące drzewko:)
Sexappeal, to nie tylko stan ciała, ale przede wszystkim stan umysłu! Nowoczesna kobieta często bawi się konwencją i puszcza do wszystkich oko;) Jeśli chcecie pokazać swoją dziką stronę - stwórzcie urocze, zabawne i zarazem seksowne dekoracje świąteczne.


Nic nie doda drzewku takiej pikanterii, jak szczypta kobiecych dodatków...Zmysłowy gorset, seksowne majteczki, czy nocna koszulka przyozdobiona koronką są na tyle urocze, że z pewnością wywołają uśmiech na twarzy znajomych.Nietuzinkowe ozdoby, to także wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby - jak może być lepsza droga, by powiedzieć, że jesteś gotowa na następny krok..?;)Dla dziewcząt, które kochają buty, powstał specjalny szpic o jego kształcie, którego nie powstydziłby się sam Manolo Blahnic.. I kto powiedział, że Święta nie są fashion..;)?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz