Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 25 stycznia 2011

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Każda kobieta od najmłodszych lat wyobraża sobie mężczyznę idealnego sukcesywnie kreując swój typ - jaki powinien mieć kolor włosów, zarost, oczy, wzrost, co powinien nosić i...jak na nią patrzeć. Tak jak kobiecy ideał, męski zmienia się przez lata, lecz teraz, jak nigdy, tych ideałów jest mnóstwo.

Stary stereotyp przystojnego i godnego pożądania mężczyzny mówi, że mężczyzna powinien być wysoki i szczupły, gładko ogolony, krótko przycięte włosy, wypachniony perfumami i przyodziany w drogi garnitur. Od tego czasu zmieniło się wiele, ale chyba żadna z pań nie pogardzi przystojnym dżentelmenem.

 fot.google.com

Redaktorzy portalu AskMen przeprowadzili wywiady z ponad setką kobiet by ustalić, czym w ich mniemaniu wyróżnia się mężczyzna idealny. Rzecz tyczyła się cech zewnętrznych, a panie rozbierały mężczyzn na czynniki pierwsze. Dzięki temu, odkryto które partie ciała mężczyzny działają na kobiety najmocniej oraz - co zdecydowanie ciekawsze - jak kształtują się parametry optymalne w oczach płci pięknej. W konsekwencji, powstał intrygujący ranking, który dowodzi, że mężczyzna idealny wcale nie musi być idealny w 100%, wystarczy bowiem, że zadba o 10 konkretnych punktów swojego ciała. I tak największą uwagę kobiety przywiązują do:

 fot.google.com


1.kształtnej pupy
2.zadbanych okolic intymnych
3.wygolonego brzucha
4. szczupłych bioder
5. wypielęgnowanych dłoni


Zgadzacie się z TOP 5, czy macie swoje typy;)?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz