Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 27 stycznia 2011

Walentykowe first minute

Co prawda do Dnia Zakochanych jeszcze ponad dwa tygodnie, jednak warto poczynić pierwsze przygotowania. Tym bardziej, że prezenty zamawiane w sklepach internetowych potrzebują nieco czasu na: przemyślenie ich, zakupienie, dotarcie i opakowanie. Nie ma nic bardziej frustrującego niż pośpiech w sytuacjach, które chciałoby się celebrować w nieskończoność. Z Walentynkami, o ile tylko spędzane są we dwoje, we wspaniałej, romantycznej atmosferze, jest dokładnie jak z innymi ważnymi datami z kalendarza, między innymi - Gwiazdką. Czas przygotowań i oczekiwania jest równie przyjemny, radosny i nastrojowy jak samo przeżywanie święta. Dlatego nie pozwólmy, by presja czasu zakłóciła tę radość i rozpocznijmy przygotowania już dziś.
Jeśli planujesz romantyczne tete a tete - może warto zafundować sobie rundkę po sklepach z bielizną? Wiele marek bieliźnianych właśnie z okazji Walentynek wypuściło bazujące na serduszkowej stylistyce komplety. Jedną z nich jest czerpiąca z klimatów hiszpańskich   Corazones EL Deseo, marki Axami. 
Półprzezroczysta czarna koszulka z czerwonymi, nawiązującymi do walentykowej estetyki wykończeniami to doskonała propozycja na wieczorną schadzkę z ukochanym. Dzień Zakochanych rządzi się swoimi prawami - tu nie ma miejsca na minimalizm, stonowanie i zachowawczość. Ma być ultrakobieco, barrrdzo seksownie, słodko.


fot. czerwona maszyna, ikea, reserved, flo, david fussenegger, zara home, zazzle, home&you, h&m, swagger & swoon, spoon sisters, paul smith
Kolejna rzecz wymagająca odpowiednio wczesnego zaangażowania to wybór prezentu. Dobrze, by był gadżet nawiązujący do specyficznej atmosfery Dnia Świętego Walentego. Przytulające się solniczka i pieprzniczka (Flo), termofor w ubranku z dzianiny z seduszkiem w roli głównej (DF), spinki z napisem Love (Paul Smith) to tylko nieliczne z wielu miłosnych opcji prezentowych. Dla mężczyzny preferującego podarunek praktyczny, proponuję ładną pościel o męskim, minimalistycznym designie (Ikea), oprawiony w skórę kalendarz (Zara Home) czy zestaw do czekoladowego fondue (Czerwona Maszyna).
Nie wie co to fondue? Dowie się! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz