Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 12 lipca 2011

Zapach kobiety

Z czym kojarzy się kobieta? Z delikatnością, seksapilem, krągłościami, zmysłowością i z zdecydowanie z pięknym zapachem! Dobór perfum to kwestia indywidualna każdej z nas. Gama nut zapachowych jest ogromna, a osobiste preferencje mogą być stałe lub zmieniać się w zależności od pory roku, czy pory dnia. Często na okres letni wybieramy bukiet zapachowy w tonacji świeżej, tudzież kwiatowej. Wraz z nadejściem chłodnego powietrza przerzucamy się na bardziej intensywne zapachy. Nie jedna z nas stosuje również zasadę - inny flakonik za dnia, a inny wieczorową porą. Ten typ postępowania  szczególnie sprawdza się w sytuacji, gdy mamy stałego partnera i wieczorne perfumy są subtelnym kodem kochanków zapowiadając nadejście upojnej nocy :)Kwestia, która nie może zostać pominięta dotyczy tego, jak należy się perfumować? Zbyt duże natężenie zapachu skutecznie może odstraszyć! Odpowiednio zaprezentowany perfum jest w stanie zmienić się w niesamowity afrodyzjak, który niejednemu mężczyźnie zawróci w głowie. Musisz tylko poznać czułe miejsca:
WŁOSY
Spryskując szczotkę która przeczesujesz je każdego dnia powodujesz, iż zapach przenosi się na nie, a przy każdym ruchu głowi ożywa na nowo.
NADGARSTKI
Perfumy najlepiej nakładać na miejsca dobrze ukrwione, gdzie temperatura ciała jest najwyższa. Takim obszarem są właśnie nadgarstki.
DEKOLT
Warto zaaplikować swoje ulubione perfumy pomiędzy piersiami i nieco wyżej w okolicach kości obojczykowych. Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, iż jest to idealne miejsce, szczególnie - jeśli zapach ma stać się zapowiedzią upojnego wieczoru.
PLECY
Nie przypuszczałaś, że jest to odpowiednie miejsce? Ależ tak! Szczególnie, gdy zakładasz właśnie sukienkę lub top z odkrytymi plecami. Ten niesamowity rytuał jest w stanie rozpalić zmysły niejednego mężczyzny.
POD KOLANAMI
Odrobina perfum pod kolanami to naprawdę świetne rozwiązanie. Zapach umieszczony w takim miejscu będzie delikatnie wyczuwalny z każdym Twoim krokiem. To również gwarancja trwałości Twojego ulubionego aromatu.

Możecie oczywiście zmieniać swoje zmysłowe miejsca i w różnych kombinacjach zostawiać na ich zapach. Jakie zestawienia uważasz, że będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz