Barwy kobiecosci by Axami

środa, 24 sierpnia 2011

Biały Anioł – Czarny Anioł


Zawsze zastanawiałam się co bardziej kręci facetów w kobietach? Niewinność czy może drapieżny pazur? To, że ich ukochana rumieni się za każdym razem, gdy on powie jej mały komplement, czy może fakt, iż ona zawsze potrafi być na ‘tak’? 

Biały Anioł


AXAMI
Delikatność opisuje ją całą. Gdy dotyka jej skóry i włosów, gdy zamyka oczy słysząc jej głos, gdy widzi jej uśmiech - promienny z cichym chichotem i gdy wtula się w fakturę jej ciała. Łagodne usposobienie pozwala mu się wyciszyć i osiągnąć wewnętrzny spokój, bo ona zawsze gotowa jest go wesprzeć, utulić. Nie widzi sensu szukania ekscytacji, gdyż na co dzień to wydarzenia wokół wstrząsają jego światem, ona zaś jest jego spokojną przystanią.


Czarny Anioł
AXAMI
Wstrząs wywołany przez trzęsienie ziemi jest niczym w porównaniu do uczucia, które ona w nim rozpala tuż po powrocie do domu. Gorąc, dreszcz, nienasycenie - to miks słów, które wiruje w jego głowie, gdy przyciska ją mocno swoim ciałem do ściany. Ona uśmiecha się zalotnie, ucieka i zachęca do podążania za nią. Kocie ruchy bioder i opadające na ramię ramiączko stanika sprawiają, iż on nie chce już musieć sobie wyobrażać – chce działać.

Spośród dwóch aniołów, który bardziej go kręci? Ciekawe jaka jest Wasza odpowiedź?

1 komentarz:

  1. Hmm mi bardziej podoba się biały anioł, który raz na jakiś czas zmienia się w czarnego aniołka :)

    OdpowiedzUsuń