Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 4 sierpnia 2011

Plażowanie bez gęsiej skórki :)

Tegoroczne lato należy póki co do raczej kapryśnych. Czerwiec był słoneczny i piękny, niestety nie można tego samego powiedzieć o lipcu. Tymczasem większość z nas właśnie na środek lata zaplanowała swoje urlopy, które następnie zaakceptowane przez współpracowników i szefów, stały się nieodzowne. Jaki będzie sierpień – dopiero się okaże. Jeśli jednak nie pozwoli plażować w pełnym tego słowa znaczeniu, lub pozwoli na plażowanie połowiczne, czyli takie przeplatane owijaniem się w polarowy pled, bądźmy na to przygotowani.
Wątpię, by któraś z Was nie przemyśliwała swych plażowych stylizacji zanim w nich wystąpi, choćby ich składowymi były skromne trzy elementy – strój kąpielowy, klapki i okulary słoneczne, czasem wzbogacone o kapelusz czy zwiewne pareo.  A skoro tak, warto przemyśleć w co przyobleczemy się w razie niechcianego chłodu.
Niezawodne w takich przypadkach są wszelkie kardigany. Ja szczególnie upodobałam sobie te bez guzików i innych zapięć czyli tak zwane narzutki. Do tego bawełniana długa spódnica, albo łatwo zakładane szorty. 

 
fot. h&m, elf, marlene birger, h!, valentino, dorothy perkins
fot. modenkungen,gosh, h&m, olivier people, republic, gravity people
fot. h&m, opi, polyvore, topshop, delias

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na drugim obrazku od góry ten sweterek jest Boski :D
  ___________________________________
  W wolnym czasie zapraszam na
  www.streetstylek.blogspot.pl
  Dowiedz się więcej o modzie,
  którą można zobaczyc na ulicy.

  Codziennie nowe POSTY ! >^.^<

  OdpowiedzUsuń