Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 8 września 2011

Fokus na jesienny make-up!

Co się dzieje za oknami naszych domów wszyscy widzą. Nie ma zatem co się oszukiwać, liczyć na spektakularny odwrót biegu wydarzeń, czy swoisty cud – idzie jesień. I mimo iż z latem ciężko jest się nam rozstawać trzeba szukać pozytywnych aspektów tej odmiany! Owymi są trendy modowe. Nowe kolory, fasony, trendy nie dotyczą tylko i wyłącznie ciuchów czy dodatków. Obowiązują również w kwestii make-up’u.
By móc pięknie wyglądać na co dzień i nie musieć zastanawiać się czy nasz makijaż zgodny jest z obowiązującą modą. Zapraszam do zapoznania się z hitami makijażu sezonu jesień/zima 2011/2012!


Trend nr 1 – Idealnie matowa, gładka i rozświetlona cera.
Na czym należy się skupić? Na kwestii doboru podkładu i bazy, która jest tutaj szalenie istotna. Na ówcześnie nałożoną na skórę twarzy rozświetlającą bazę nakładamy półkryjący podkład, a całość wykańczamy sypkim pudrem. W efekcie uzyskać mamy matowy, wręcz aksamitny wygląd skóry.
źródło: google.com

Trend nr 2 -  Finezyjna kreska!
Na czym należy się skupić? Oko, oko, jeszcze raz oko.. ale nie takie zwykłe a kocie, stworzone przez sprawną rękę eyelinerem. Koniecznie czarnym!
Źródło: google.com


Trend nr 3 – Usta Dity von Teese
Na czym należy się skupić? Mają być krwiście czerwone. Bardziej mat aniżeli blask. Absolutnie ponętne i zdecydowanie nie idealne – stąd konturówkę możecie wyrzucić do kosza.
Źródło: google.com

Trend nr 4 – Metaliczny manicure!
Na czym należy się skupić? Na kupnie lakieru do paznokci w kolorze – złoty, srebrny, lub metalicznie granatowym. Właściwie wszystkie kolory są dozwolone o ile mają metaliczny połysk. Nasze dłonie mają elektryzować towarzystwo!
Źródło: google.com

Trend nr 5 – Złoto
Na czym należy się skupić? Jak powyżej! Tego sezonu złote ma być nie tylko Twoje serce ale również - powieka, usta oraz przedstawiony już wyżej manicure. Koniec. Kropka!
Źróło: google.com

Co zatem musi się znaleźć Twojej jesiennej kosmetyczce? Odpowiedni matujący podkład, czarny eyliner, czerwona szminka, złoty cień do powiek oraz srebrny lakier do paznokci. Do dzieła! Chcę zobaczyć jak błyszczy świat za oknem w sezonie jesień/ zima 2011/2012.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz