Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 24 października 2011

Halloween'owe przebrania!Obchodzone 31 października, tuż przez dniem Wszystkich Świętych - Halloween, to najprościej rzecz ujmując- dzień maskarady, podczas którego - szczególnie w Stanach Zjednoczonych, istnieje zwyczaj chodzenia dzieci po domach i zbierania smakołyków w zamian za obietnicę pozostawienia domowników w spokoju. W Polsce Halloween przyjęło się jedynie jako temat na imprezowy weekend tuż przed zbliżającymi się Zaduszkami. Oczywiście, w większości miejsc - obowiązkowo należy się przebrać. Postanowiłam zatem przygotować kilka ciekawych propozycji wyjściowych na ten szczególny wieczór. 

Źródło: google.com

Wychodzę z założenia, że jeżeli należy się przebierać na maskaradę- strój musi być sexy. To często jedyna okazja, by bez skrępowania pokazać kilka atutów, bo nawet jeżeli czasem przesadzi się z długością spódniczki czy głębokością dekoltu, można ostatecznie zwalić całą winę na fakt nakazu przebrania ;) 
Moimi faworytkami od zawsze były bohaterki komiksów - Kobieta Kot, Super Girl lub Wonder Woman. Mam wrażenie, że tego typu strój szczególnie działa na mężczyzn. Kręci ich siła tych postaci i prawdopodobnie sporo odsłaniające kostiumy :) 


Innym, świetnym rozwiązaniem mogą być stroje sugerujące, iż jesteśmy - wiedźmą, wampirzycą lub kobietą zombie. Dobrze wpisują się w mroczny klimat nocy strachów i pozwalają na stworzenie make up'u na który zwykle nie mogłybyśmy sobie pozwolić.
Dla osób, które lubią bajkowe klimaty szczególnie polecam stroje - piratki lub czerwonego kapturka. Kojarzą się z bajkowym klimatem, a przy tym historia obu postaci niesie z sobą nutkę niebezpieczeństwa czyhającego za rogiem!A jak wygląda Twój typ na Hallowenowe przebranie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz