Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 12 stycznia 2012

Kino Styczniowe

Nudzi Was szaruga za oknem? Potrzebujecie rozrywki, a karnawałowe szaleństwa nie do końca Wam jeszcze w głowie? Może warto wybrać się do kina? Zdecyduj na jaki seans pójdziecie. Zaskocz go tym razem i wybierzcie się na coś co jemu przypadnie do gustu J

Mission Impossible 4 z Tomem Cruisem, to już klasyka gatunku kina akcji. Jeżeli efekty specjalne Cię nie interesują, idź na ten film dla niego lub dla głównego bohatera, który mimo 50tki na karku wciąż wygląda bardzo apatycznie ;)


Innym, dobrym pomysłem będzie druga część Sherlock’a Holmsa. Błyskotliwy Robert Downey Jr., słodki Jude Low, wartka akcja, niesamowite ciągi zdarzeń i równie bogate emocje. Zresztą spójrz na zwiastun J


Jeśli natomiast potrzebujecie dawki śmiechu, nie bójcie się iśc na świetną animację twórców Shreka o kocie w butach. Każdy z nas ma prawo czasem poczuć się dzieckiem i po prostu zrelaksować. Postać dzielnego szermierza, na pewno Wam w tym pomoże.


Po skończonym seansie, zabierz go do domu, po drodze kupując butelkę waszego ulubionego wina i oddajcie się ulubionym rozrywkom wieczornym ;) Brzmi jak dobry plan?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz