Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 10 lutego 2012

Walentynkowe Inspiracje cz. IV

Dzień Zakochany już w najbliższy wtorek! Dzieli nas zatem od niego jedynie, a może aż nawet - weekend! Macie już prezent dla ukochanej osoby? Jeśli jeszcze nie zdołaliście się na nic zdecydować w czwartej części 'Walentynkowych Inspiracji' przedstawiamy kilka propozycji!
Klasyka pomysłu na prezent dla ukochanej - biżuteria, z całą pewnością sprawdzi się wyśmienicie! Podobnie - seksowna bielizna. Najlepiej wybrać tą koronkową, bądź tiulową z seksownymi prześwitami. Niech będzie utrzymana w kolorach czerwieni i czerni, bo taka jest najbardziej seksowna! Perfumy, gustowny zegarek, czy słodka koszulka z serduszkiem, również może być dobrym pomysłem. Designerskie gadżety lepiej przeznaczyć dla Pań, które rzeczywiście lubią takie wyszukane przedmioty. Świetnie jednak zapewnić osobie, którą kochasz miłą poduszkę do przytulania, ciepły termofor w serduszka czy jej ulubione czekoladki :)
Panie również powinny zapewnić swoim mężczyznom odpowiedni podarek. Można na przykład przygotować mu słodkie ciasteczka, kupić bilet na wyjście do kina, bądź też sama przemienić się w apetyczny prezent przyodziewając seksowny komplet, który rozbudzi jego zmysły! Co o tym sądzicie?
Axami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz