Barwy kobiecosci by Axami

środa, 20 kwietnia 2011

Dylemat.

Maj to mój ulubiony miesiąc! Słoneczne dni, budząca się do życia zieleń, uśmiechnięte twarze ludzi , którzy mijają mnie na ulicy, cudnie! Jest jednak coś jeszcze co sprawia, że ten piąty miesiąc w kalendarzu jest wyjątkowy – Majówka! Kilka dni wolnego czasu, które w tym roku zapragnęłam poświęcić tylko mojemu mężczyźnie. On jeszcze o tym nie wie, ale zaplanowałam dla nas niespodziankę. Zabieram go w podróż! Pomysłów jest kilka, wciąż jednak nie wiem na który się zdecydować.
ROMANTYCZNY PARYŻ
W tym mieście rozkocham go w sobie na nowo. Wyjdziemy na długi spacer. Zgubimy się w wąskich uliczkach miasta, by z zaskoczeniem odkryć cudowną wieżę Eiffla. Przy placu Pigalle zajrzymy do mekki rewii świata Moulin Rouge, tylko po to, by narobić sobie ochoty na elektryzujący wieczór. Apetyt zaostrzymy smakując przysmaków w jednej z małych restauracyjek przy quai de Valmy tak, by na koniec, w zaciszu hotelowego pokoju móc stwierdzić , że Paryż to najbardziej romantyczne miasto świata.

fot: google.com
GORĄCA BARCELONA
Tutaj zawładnie nami atmosfera upalnej Hiszpanii. Niesamowite kamieniczki Gaudiego i Park Guell pozwolą nam spojrzeć na świat w zupełnie inny, wielobarwny sposób. Sagrada Familia natomiast zachwyci nas swoją niesamowitą konstrukcją. Podczas spaceru bulwarem Las Ramblas skosztujemy przysmaków hiszpańskiej kuchni. Nie zabraknie- Paella, tortilli, tapas ani deserów – flan czy kremu natillas. Wszystko to doprawimy cudownym smakiem hiszpańskiego wina, by w wyśmienitych humorach udać się nad morze, na promenadę Rounda del Litoral. Może na noc nie wrócimy już do hotelu?

fot: google.com

IMPREZOWY LONDYN
Lot potrwa jedynie trzy godziny. To chyba niewiele, by móc znaleźć się w mieście, w którym słowo PARTY potwierdzone jest niezapomnianymi wrażeniami? Udając się na weekend do Londynu zapomnimy o standardach turystycznych takich jak: Big Ben, Tower Bridge czy Buckingham Palace. Jesteśmy tu w jednym celu, stąd od razu ulokujemy się w dzielnicy Soho, bo to właśnie tu odbywają się najlepsze, londyńskie imprezy. W ciągu całonocnego clubbingu odwiedzimy wszystkie miejsca z top 5 wystosowanego przez zuz77(http://www.polorama.com/nasze_blogi/wpis/1036/londynski_clubbing_jak_imprezowac_to_tylko_w_londynie_). Będzie gorąco, alkoholowo i przede wszystkim w najlepszych klubowych rytmach. Mój mężczyzna to uwielbia!

fot: google.com

Poznaliście już moje opcję, więc jak – gdzie mamy zniknąć na Majówkę 2011?

1 komentarz: