Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 3 sierpnia 2012

Owocowe lato


Czerwień, zieleń i żółć kojarzą mi się nierozerwalnie z latem. To właśnie w tych kolorach wybieram owoce i warzywa. Orzeźwiają, ale są również bombą witamin na każdy dzień. Zdrowe odżywianie jest na topie, a co z ubraniami?

Moje zamiłowanie do witaminowych przysmaków lubię przekładać na letnie stylizacje. Nie musisz nosić się cała w warzywach i owocach, wystarczą dodatki, torebka, naszyjnik. Oderwie Cię to od codziennego dress code, a przy okazji poprawi samopoczucie i przyciągnie spojrzenia. Do tego wybierz sukienkę, najlepiej w żywym kolorze i sandały na obcasie. Ciemne kolory zostawmy w szafie. Zaprośmy do niej lato!


Fot. Bielizna Axami – axami24.pl, sukienka – Valentino, naszyjnik – asos.com, torebka - modcloth.com, buty - Christian Louboutin


Nie zapominajmy o bieliźnie, jest to nasza tajna broń. To co mamy na sobie wpływa na nasze zachowanie, nawet jeżeli jest to ukryte pod ubraniem. Odpowiednio dobrana bielizna sprawia, że czujemy się kobieco i to dodaje nam odwagi. A czerwień sprawdza się zawsze. Po długim dniu, to właśnie ona przyda się na… długi wieczór!

2 komentarze:

  1. Będę mieć praktyki - chciałabym wyglądać dobrze, niezbyt wyniośle, seksownie. Jakieś rady?

    Gdzie w stolicy można zakupić bieliznę od Axami? :)

    OdpowiedzUsuń