Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 9 sierpnia 2012

Wakacyjne gadżety!Kto powiedział, że sierpień oznacza koniec wakacji? Jest tak samo ciepło jak w lipcu. I tak samo jak w lipcu nikt z nas nie ma ochoty siedzieć zamkniętym w dusznych czterech ścianach. Właśnie dlatego przygotowałam dla Was porcję gadżetów, których nie może zabraknąć w każdej szanującej się wakacyjnej walizce. Oto one!

Biorąc pod uwagę to, że pracujemy i to dużo, a gdy w końcu udajemy się na urlop, to i tak z komputerem pod ręką (bo mało kto potrafi zrobić sobie wolne od Facebooka :P), lekki i designerski notebook to podstawa. Skoro ciągniemy go ze sobą na wakacje, warto zadbać o to, aby się nie zniszczył. I tu z pomocą przychodzą rozmaite torby bądź pokrowce - do wyboru do koloru!!! Warto też pomyśleć o zabraniu ze sobą czytnika książek elektronicznych. Opasłe tomiszcze waży. Bookeen też, ale zdecydowanie mniej. Zamiast jednej książki, zabieramy ze sobą tyle, ile chcemy bez szkody dla naszego kręgosłupa! Wybierając się na wakacje nie można zapomnieć też o aparacie, który pomoże utrwalić jakże ulotne wspomnienia. I jeszcze kwestia słuchawek. Każdy lubi słuchać muzyki - na plaży, na spacerze, w autobusie. Im większe i im bardziej kolorowe - tym lepiej! 
To by było tyle, jeśli chodzi o elektronikę. Skupmy się na czymś przyjemniejszym... Ciuchy, buty, kostium kąpielowy i dodatki! Latem stawiamy przede wszystkim na wygodę. Zawsze i wszędzie, a już na pewno na plaży! Luźne tuniki, kolorowe, przewiewne sukienki to po prostu must have! Tak samo jak strój kąpielowy, wygodne klapki oraz ciemne okulary, koniecznie z filtrem UV! Jeśli chodzi o stój kąpielowy, gdy decydujemy się na bikini, nie musimy trzymać się gotowego zestawu. Możemy trochę pokombinować. Górę stroju zestawiać z różnymi dołami i na odwrót. Dzięki temu prostemu zabiegowi, uzyskacie wiele różnych plażowych looków! I jeszcze kosmetyki! W walizce nie może zabraknąć balsamów do opalania, kremów nawilżających, ochronnych pomadek na usta, peelingów i pasty do zębów! I to już chyba wszystko. Czy może o czymś zapomniałam? Co jeszcze zabieracie ze sobą na wakacje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz