Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Dotyk Midasa


Galę zamknięcia igrzysk olimpijskich uświetnił nie tylko występ Spice Girls, ale też najlepsze z najlepszych brytyjskich modelek. Na scenie pojawiły się Kate Moss, Naomi Campbell, Karen Elson, Stella Tennant, Lily Cole, Jourdan Dunn, Georgia May Jagger oraz Lily Donaldson. Modelki ubrane były w cudne, opływające złotem kreacje z atelier Alexandra McQueena, Burberry, Christophera Kane, Erdem, Jonathana Saundersa, Victorii Beckham i Vivienne Westwood. 

Wszystkie kreacje mogliśmy jakiś czas temu podziwiać na łamach brytyjskiego wydania magazynu Vogue, w sesji autorstwa Nicka Knighta. Chyba, a nawet na pewno warto ją przypomnieć!

Motywem sesji było oczywiście olimpijskie złoto. Trudno zdecydować, która modelka wypadła najlepiej, ale chyba stawiamy na Naomi Campbell przyodzianą w misternie wykonaną sukienkę projektu Sarah Burton, która składa się z wielu metalicznych zdobień i imponującego, połyskującego złotem trenu. Najmniej spodobała nam się koktajlowa sukienka Victorii Beckham, w którą Lucinda ubrała córkę Micka Jaggera i Jerry Hall. Powiedzmy, że nie oddawała klimatu sesji, który, jakby nie było, krążył przecież wokół Olimpu i greckich bóstw... Jak to jednak mówią - są gusta i guściki. Która sukienka podoba Wam się najbardziej?

Źródła zdjęć: harpersbazaar.com.au; blog.missesdressy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz