Barwy kobiecosci by Axami

środa, 7 lipca 2010

Urocze akcesoria każdej kobietki

fot: sex and the city


Nie ukrywam a nawet "głośno" o tym piszę, że my-kobiety jesteśmy miłośniczkami gadżetów. Lubimy małe rzeczy, które można schować do torby, postawić w łazience, przypiąć do paska, założyć na rękę, wziąć w podróż itd. Zważywszy na naszą tematykę bieliźniarską postanowiłam wam dziś zaserwować kilka uroczych, niezwykle kobiecych i przede wszystkim "ładnych" rzeczy:)Zaczynamy...
W sypialnianej garderobie oprócz zmysłowej bielizny każda "kobietka" powinna umieścić wszelkie akcesoria,które dopełnią całości:
-opaska na oczy-ubieramy ją zawsze tuż przed snem. Niby wynalazek bez którego da się żyć, ale nie wiem czy wiecie moje drogie Panie, że właśnie ubierając taka opaskę na oczy, na drugi dzień możemy uniknąć opuchnięć oraz irytujących sińców pod oczami, Dzięki materiałowi, który nie przepuszcza światła, ułatwia zasypianie i sprawia,że można się wyspać przez względu na porę dnia!:)Do tego projektanci bielizny zasypują nas taki wzorami i dodatkami(np wkład chłodzący), ze aż grzech odmówić sobie takie opaski.


-woreczki na bieliznę-sezon wyjazdów w pełni więc trzeba zadbać o przechowywanie bielizny. Oczywiście można wybrać tradycyjną kosmetyczkę ale nie ma takiej potrzeby bo na naszym rynku już możemy zaopatrzyć się w woreczki na bieliznę w obłędnych wzorach i kolorach.


-podwiązki-ogłaszam wszem i wobec ,że koniec ze skojarzeniami studniówkowymi. Podwiązki są sexy, działają na wyobraźnię i podsycenie żaru w zaciszu własnej sypialni. Polecam zawsze i wszędzie!
cdn.....:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz