Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 1 marca 2011

Ach, jak przyjemnie... czyli masaż dla zmysłów

Sensualny dotyk, to doskonałe preludium do miłosnych uniesień. Masaż z rąk ukochanej osoby stymuluje zmysły i pobudza seksualny apetyt. Dłoń kochanka ślizgająca się po skórze działa jak najwykwintniejszy afrodyzjak, pozwala zatopić się w całkiem nowych doznaniach i pobudzić nie odkryte do tej pory rejony.Odpowiedni nastrój

Ważne, by nic nie zakłócało naszego relaksu - wyłączmy telefon i skupmy się na własnych doznaniach. W dobry nastrój wprawi nastrojowa muzyka i przyćmione światła. Powinno być ciepło, cicho i wygodnie. Łóżko nie jest idealnym miejscem do masażu - lepiej sprawdzi się prosty materac albo rozłożone na podłodze grube koce przykryte prześcieradłem. Osoba, która zaczyna masaż rozgrzewa dłonie i naciera je aromatycznym olejkiem. Woń jaśminu, róży, kwiatów pomarańczy i drzewa ylang-ylang pobudza kobiece zmysły, za to na mężczyzn najsilniej działają olejki z sandałowca i kwiatu muszkatołowca.
Masowanie jest wspaniałe

Na początek wystarczy poznać parę podstawowych technik, by sprawić ukochanej osobie przyjemność, rozluźnić mięśnie i poprawić krążenie. Po pierwsze, pamiętaj, abyby masować zawsze w kierunku serca i stopniowo zwiększać siłę nacisku. Możesz zacząćj masaż od ruchów głaszczących płasko ułożonymi dłońmi - przeciągaj nimi płynnie, starając się nie odrywać rąk od skóry. Podstawowym ruchem przy masażu są kółeczka, pobudzają krążenie krwi i rozluźniają napięcie mięśni. Możesz wykonywać je kciukami, np. na plecach, karku, ramionach i podeszwach stóp. Na delikatniejszych częściach ciała zataczmyj kółka całą dłonią ułożoną płasko na skórze albo samymi palcami. Doskonale pobudza krążenie także ugniatanie dłonią, lub kciukami - stosujemy ruchy jak przy wyrabianiu ciasta:) Na zakończenie masażu możemy zafundować partnerowi piórkowanie, czyli delikatne muskanie ciała opuszkami palców.Coś extra;)

Możesz również zafundować ukochanemu coś naprawdę extra, na przykłąd zabawę w zgadywankę. Polega ona na tym, że partner z zamkniętymi oczami odgaduje, którymi częściami ciała pocierasz jego plecy. Możesz użyć języka, piersi, włosów, zębów – co tylko podpowie ci wyobraźnia. Wykonuj płynne, kusicielskie ruchy, możesz również włączyć do zabawy różne akcesoria, np. kostkę lodu, czy grzane wino.
Smacznego..;)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz