Barwy kobiecosci by Axami

czwartek, 17 marca 2011

Kate Moss przed obiektywem

Kate Moss jest osobowością bardzo niejednoznaczną. Rockowa dziewczyna, która pomimo wieku, osiągnięć zawodowych i wreszcie - bycia matką - nigdy nie wyrzekła się imprezowego stylu bycia i nigdy w rozumieniu wielu z nas nie dorosła. Pomimo dojrzałego już wieku (Kate, choć trudno w to uwierzyć, powoli zbliża się do czterdziestki!), Kate zaskakuje młodzieńczym lookiem, charyzmą i nieprawdopodobnym seksapilem.
fot. agent provocateur
Kate dla Agent Provocateur. 
Kate Moss jest twarzą (a raczej ciałem) najnowszej kolekcji bielizny Agent Provocateur. Supermodelka wzięła udział w sesji zdjęciowej do kampanii promocyjnej, zastępując tym samym Maggie Gyllenhaal. Kate pracowała już dla bieliźnianej marki wcześniej, jednak firma zdecydowała się ją zastąpić "młodszą twarzą". W rezultacie ponownie doszło do współpracy między nimi. 
 
fot. topshop
Kate wystąpiła przed obiektywami wynajętych przez firmy Topshop fotografów aż czternaście razy. Na zdjęciach sygnowanych nazwą marki jest zawsze zmysłowa, zwiewna, piękna. Charakter tej współpracy z czasem nieco uległ zmianie.Kate wywalczyła sobie większą swobodę i zarządziła koniec z kolekcjami Kate przygotowywanymi na konkretne sezony. Od teraz modelka wspólnie z projektantami firmy tworzy limitowane kolekcje, które będą sprzedawane spontanicznie, bez specjalnego związku z porami roku.
fot. valisere
Piękna Brytyjka wystąpiła również w sesji dla brazylijskiej marki bieliźnianej, Valisere. Na zdjęciach wykonanych przez Gui Paganiniego, można podziwiać zarówno przepiękne koronkowe gorsety jak również zestawy sportowe, przeznaczone do noszenia na co dzień. 
fot. calvin klein, google.pl, thisislondon.co, monstrousmedia.com, love magazine
Na pewno największe emocje wzbudzają akty, do których pozowała Kate. To dziwne, osobiście wolę dużo pełniejsze kształty, ale nawet mnie urzekają te zdjęcia. Chuda, w najlepszym wypadku po prostu -szczupła Kate, jest niesamowicie piękna, ponętna, dzika.
 

Czy Was również zachwyca ta zwariowana dziewczyna o nic nie wnoszącej dacie metryki?:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz