Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 31 maja 2011

Giń pomarańczo!

Ostatnio pisałyśmy o kostiumach kąpielowych. Przymierzałyście? Ja tak. I niestety, mimo wysiłków siłowych oraz zmiany diety wciąż mam kilka „ALE!’. Owszem obwód moje talii się zmniejszył, nogi wysmukliły a ramiona zaczynają nabierać ładnych kształtów, nie mniej dostrzegam fakt, iż moja skóra potrzebuje ujędrnienia. Szybko spoglądam do doktora Google. Od czego by tu zacząć?

Etap Pierwszy – Detoks!
!) Zmień dietę na antyoksydacyjną ( pomidory, szpinak, pomarańcze, grejpfruty, brokuły) ponieważ antyutleniacze pomagają oczyszczać komórki tłuszczowe i usprawniają krążenie.
!) Rozruszaj skórę mechanicznie – zastosuj masaż w domowych warunkach (szczyp, masuj, rozbijaj) lub oddaj się pod opiekę specjalistów (endermologia, masaż podciśnieniowy)
!) Pamiętaj o płynach – jeśli nie jesteś smokiem wawelskim i masz kłopoty z piciem
2-3 litrów wody dziennie, nie martw się! Zalecana ilość może pochodzić też z rozcieńczonych soków, samych owoców oraz herbatek ziołowych.
!) Zainwestuj w kurację wewnętrzną – tabletki lub saszetki do rozpuszczenia w wodzie
z wyciągiem z kofeiny i manganu poprawią gospodarkę wewnętrzną Twojego organizmu
i pomogą przyspieszyć proces!

google.com
 
Do wszystkich tych zasad dodaj oczywiście sesje z nawilżającym balsamem, które minimum trzy razy
w tygodniu uzupełniaj kremami antycelulitowymi. Na rynku jesteś w stanie znaleźć przeróżne pozycje – od chłodzących po rozgrzewające. Pamiętaj o systematyczności tych zabiegów! Kiedy poprawi się wygląd Twojej skóry, nie zaniedbuj dotychczas osiągniętych wyników!

Etap drugi – Kampania dobrych obyczajów!
!) Rano i wieczorem wypijaj szklankę wody z rozpuszczonym błonnikiem, a do swojej diety na stałe dołóż zielone warzywa (brokuły, kapusta, brukselka, natka, szpinak – to prawdziwa kopania antyoksydantów!)
!) Ciepły prysznic kończ chłodnym masażem - od stóp do bioder i wklepuj odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne!
!) Jeśli tylko możesz ćwicz, ćwicz, ćwicz!
google.com

Przyjęłam! Wprowadzam w życie! Jak tam Wasze zmagania tuż przed nadejściem LATA?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz