Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 27 kwietnia 2012

Biały sezon z Axami


Nadejście wiosny jest równoznaczne z początkiem białego sezonu. To właśnie w nadchodzących miesiącach najwięcej par wypowie sakramentalne TAK. Dumne posiadaczki wymarzonego pierścionka zaręczynowego, dokładają wszelkich starań, aby ten najpiękniejszy dzień w ich życiu był idealny. Przygotowania trwają kilka miesięcy. Wszystko po to, by przybyli goście z zapartym tchem śledzili przebieg ceremonii i ze wzruszeniem wspominali sam ślub oraz piękny wygląd panny młodej.
Przyszła mężatka, pochłonięta wyborem sukni ślubnej, przymiarkami, poprawkami i kupnem dodatków, nie może zapomnieć, że po dniu pełnym wyjątkowych wrażeń, czeka ją niezapomniana noc poślubna. Dlatego kompletując kreację, warto starannie przemyśleć wybór bielizny. Musi być nie tylko piękna, ale przede wszystkim dobrze dopasowana i wygodna. Wszystko po to, by podkreślała wszystkie wdzięki panny młodej.


Aby wybór bielizny stał się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem, warto zapoznać się ze ślubnymi kolekcjami ulubionych marek. Firma Axami, proponuje w tym sezonie eleganckie i zmysłowe komplety, których urok zaklęty jest w klasycznej bieli. Modele push up zostały stworzone po to, aby podkreślić urodę biustu. Wyrafinowany gorset to model idealny na szczególne okazje oraz na chwile, kiedy kobieta pragnie poczuć się szczególnie piękna. Wszystkie komplety zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić atuty kobiecej sylwetki. Satynowe tasiemki, subtelne kokardki i falbanki, podkreślają zamiłowanie do rzeczy unikalnych i pięknych. Jednak również miłośniczki stonowanej elegancji znajdą coś dla siebie. Wszystko po to, by każda panna młoda mogła czuć się wyjątkowo nie tylko w czasie nocy poślubnej, ale każdego dnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz