Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 13 kwietnia 2012

Tutorial, czyli coś dla każdej z nas!

Od pewnego czasu bardzo modne są tutoriale, czyli filmiki pokazujące krok po kroku, jak wykonać daną czynność. Stały się na tyle popularne, że większość kobiet bez problemu może dowiedzieć się, jak zadbać o ciało lub urodę. I tak, po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „makijaż”, pojawia się 8260 propozycji, TYLKO w języku polskim. Zagraniczne bazy filmików są o wiele bardziej okazałe i tak, dla przykładu, wyrażenie „make up”, ukazuję w sumie listę 3 750 000 instruktaży. Podobnie rzecz się ma przy poszukiwaniu pomysłów na fryzurę, malowanie paznokci, rodzaju ćwiczeń na płaski brzuszek i smukłe uda. Mało tego, z tutorialu można nauczyć się układu choreograficznego z naszego ulubionego teledysku, wiązania krawata, obsługi programu graficznego, foto-edycji, czy pieczenia wyjątkowego ciasta.

Osoby, które dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami, czy talentem z całym światem, stają się czasem prawdziwymi gwiazdami. I to międzynarodowymi. Za przykładem takich osób poszły firmy, które chcąc uatrakcyjnić swoją ofertę pokazują, jak wykorzystywać dane produkty. I tak na przykład dobrze znana marka Sephora uruchomiła swój kanał z makijażami. Podobne przedsięwzięcia podjęły popularne serwisy internetowe. Jednak moda na tutoriale wciąż się rozwija i zaczyna dotykać nowych obszarów.

sephora.pl
Ciekawe, czy korzystaliście kiedyś z filmów instruktażowych? My najbardziej lubimy te makijażowe. Okazuje się bowiem, że za sprawą konkretnych kosmetyków i odpowiednich pociągnięć pędzlem, w mgnieniu oka można upodobnić się do ulubionej gwiazdy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz