Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 31 maja 2010

Czerń od zawsze zmysłowa

http://www.adrants.com

Czerń nigdy nie wychodzi z mody. Co roku widać, że kolor ten ma się dobrze na wybiegach i w dalszym ciągu stanowi kwintesencję elegancji, kobiecości i stylu. To samo tyczy się również bielizny...Chyba każda z nas posiada co najmniej jeden komplet czarnej bielizny w swojej garderobie i podejrzewam,że często z niego korzysta.


Czarny jest jedną z najciemniejszych barw.W teorii oznacza całkowity brak światła widzialnego.Jako ciekawostkę podam fakt, że jest to kolor konserwatywny i w każdej kulturze ma czasem bardzo odległe znaczenia.W Chinach np to kolor szczęścia i małych chłopców, w Indii z kolei to kolor życia,a w kulturze amerykańskiej i europejskiej czołowe znaczenie to śmierć. Dzięki modzie kolor ten zyskał w XX wieku nową symbolikę.Jest kolorem elegancji, luksusu, wyrafinowania i szykowności. Czerń to nowoczesność i tradycja zarazem, zaś obydwie te cechy spina w całość kojarzenie czerni z dobrym smakiem.


Doskonałą parę kolor ten czyni właśnie z bielizną. Można pokusić się skojarzenia: noc,mrok,ziemia,zmysłowość,erotyka.I rzeczywiście na mnie to działa!To magiczne i niezwykle seksowne połączenie. Jest często odpowiednikiem ponętnej czerwieni.Czerń idealnie komponuje się z ciemną jak i jasną karnacją skóry, świetnie wygląda na zdrowym, jędrnym ciele i najważniejsze: czerń wyszczupla!(również w przypadku bielizny)I chociaż mało kto chciałby czarne wnętrza w sypialni to oczywistością jest dla nas fakt, ze czarną bieliznę trzeba mieć i najlepiej w połączeniu z koronkami i prześwitującymi tiulami.


I mała abstrakcja w temacie:)
Według sennika "Czarna Bielizna" oznacza, że swoimi osądami możesz kogoś skrzywdzić.

A Wam jak się podoba bielizna w czerni?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz