Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 21 maja 2010

Ikony: Andrés Sardá- Projektant Bielizny


stylehive.com

Dziś ważna postać...
Andrés Sarda w dziedzinie bieliźniarstwa jest jednym z ważniejszych projektantów mody. Twórca hiszpańskiej marki SARD, która już od lat kreuje światowe trendy.

Początki:
W latach sześćdziesiątych mieszkający w Barcelonie Andrés postanowił stworzyć własną markę bielizny dla kobiet. Jako znawca tkanin, pochodzący z rodziny, która od końca XIX była związana z przemysłem odzieżowym,zdecydował się poświecić cały swój kunszt i wiedzę bieliźniarstwu.Jak można wycztyać z oficjalnej strony, chciał przebić się przez obowiązujące dotychczas wszelkie konwenanse i rozpocząć nową erę. Idea, która mu przyświecała,polegała na mentalnym wejściu w ciało kobiety i zrobienie absolutnie wszystkiego, aby zapomniała o starej bieliźnie i wyrzuciła ją na stałe z pamięci.Uważał,że ten element garderoby musi być delikatny, kuszący i ozdobny.


http://kobieta.interia.pl
Proces Twórczy:
Sardá rozpoczął poszukiwania delikatnych tkanin, subtelnych kształtów i najbardziej fascynujących kolorów. Użył najnowocześniejszych, jak na tamten czas technologii i zbadał innowacyjne materiały.Owocem jego pracy było stworzenie dwuznacznych i awangardowych kolekcji. Sardá dał kobietom poprzez swoje projekty wolność, zmysłowość, atrakcyjność oraz luksus.

http://www.trendnista.com
Pasmo Sukcesów:
Konsekwentne trzymanie się ustalonych na samym początku zasad przyniosły efekty. Marka Sardá osiągnęła sukces oraz uznanie designerów na całym świecie. Renesansowy koncept oraz rewolucyjne idee dały jego klientkom wszystko to, czego do tej pory nie mogły oczekiwać od bielizny.Marzenia przerosły projektanta, kilka lat później wspólnie ze swoją córką Nurią uczynił firmą rodzinnym spadkiem. Wspólnie rozwijają jedną z najbardziej luksusowych marek na świecie...

http://www.stylebyme.net
Kolekcje Sardá są niepowtarzalne,zmysłowe,kobiece czasem kontrowersyjne i spektakularne jak choćby ostanie dzieło, które w tym roku miało swoją premierę na Madryckim Tygodniu Mody 2010

Jak Wam się podoba bielizna Andrésa Sardá??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz