Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 8 października 2010

I ETAP KONKURSU- Stwórz własną wizję KOBIETY AXAMI !!!!

Dziś ogłaszamy zwyciężczynie najlepszych stylizacji pierwszego tygodnia naszej zabawy. Tak jak obiecaliśmy nagradzamy w trzech kategoriach:
Romantyczna Dusza
Kobieta Wamp
Kobieta Sukcesu
Nie było łatwo bo dziewczyny dały z siebie wszystko. Uczyły się obsługi specjalnych programów, komentowały i podpowiadały jak stworzyć stylizacje, tworzyły kilka projektów jednego wieczoru i podnosiły poprzeczki dla innych uczestniczek. Nie było łatwo wybrać trzy perełki, które staną do boju o główną nagrodę: tytuł stylistki AXAMI i niespodziankę w postaci publikacji własnego wpisu i stylizacji na NASZYM BLOGU!!!! Jury miało wiele wątpliwości bo cudowne wręcz kolaże nie posiadały najważniejszego elementu-bielizny AXAMI :( To był ważny punkt konkursu i mogliśmy nagrodzić tylko te dziewczyny, które swą stylizacją oparły na propozycjach AXAMI i umieściły ją w swoich projektach. Jednak nie ma powodów do zmartwień, gdyż od poniedziałku startuje kolejny etap i nowe stylizacje!!!!
Przejdźmy zatem do najbardziej emocjonującego punktu dzisiejszego wpisu-ogłoszenie wyników!!!

STYLIZACJA TYGODNIA-Romantyczna Dusza-Karolina Bella
autor: Karolina Bella
Ten projekt nas zachwycił...Delikatny, kruchy, bajkowy, dziewczęcy, magiczny...AXAMI kocha detale tak samo jak autorka tej stylizacji.

STYLIZACJA TYGODNIA-Kobieta Wamp- Katarina Pe
autor: Katarina Pe
Ten projekt najbardziej nas zadziwił.Nie ma skóry, kabaretek i czerwonej szminki ale grzeczny i wręcz dziewiczy look!To też jest potężna broń Kobiety Wamp:)

STYLIZACJA TYGODNIA-Kobieta Sukcesu- Ewa Barancewicz
autor: Ewa Barancewicz

Kto by pomyślał, że kobieta sukcesu jest tak dobrze zorganizowana i perfekcyjna w swoim ubiorze, że nawet kolor obudowy jej telefonu  pasuje do butów i torebki?!:]

GRATULUJEMY i startujemy w poniedziałek:)
aaaaa i jeszcze wysyłamy nagrody:))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz