Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 25 października 2010

IV ETAP KONKURSU- Stwórz własną wizję KOBIETY AXAMI !!!!

Witajcie ponownie, drogie Czytelniczki Barw Kobiecości!
Przed nami kolejna część konkursu polegającego na kreowaniu wizerunku Kobiet AXAMI, w oparciu o bieliznę znanej Wam już marki. 
Zasady nie są Wam już obce, więc przechodzę do rzeczy :)

Dzisiejsze typy to:

Sportsmenka to ucieleśnienie zdrowego trybu życia. Nie tylko dokładnie bada zawartość produktów spożywczych, które kupuje, ale również jest bardzo biegła w bilansowaniu zdrowej diety. Nie stołuje się w przypadkowych restauracjach, bo nie zniosłaby myśli, że ryba mogłaby zostać usmażona na maśle, a nie w oliwie. Jest uzależniona od wysiłku fizycznego i ciągle myśli, jak poprawić ostatni wynik. Latem pływa, żegluje, okupuje kort tenisowy, zimą szusuje w każdy niemal weekend. Biega cały rok. Może zaniedbać wiele rzeczy, ale na pewno nie poranny jogging. Ma żelazną wolę i jeśli coś sobie narzuci, na pewno nie skończy się słomianym zapałem. Nie pali, nie pije. No, może czasem lampkę wina do obiadu. Gdy ogląda ulubiony serial, nie przestaje pedałować na stacjonarnym rowerku, gdy siostra pyta o marzenie urodzinowe, sportsmenka prosi o hantle. Albo nowy biustonosz do biegania. Albo oddychający dres.
Nie przywiązuje wagi do wystroju domu, w którym przyszło jej mieszkać. Wszystko jest tu raczej przypadkowe. Wszystko z wyjątkiem sprzętów pomagających Sportsmence dbać o ciało. Jej bielizna to z reguły proste, minimalistyczne komplety, pozbawione zdobień, lub wręcz bielizna sportowa. Zapytana co z koronkami, odpowiedziałaby – z czym?
Propozycja AXAMI dla typu Sportsmenki to seksowny, a zarazem prosty gorset z linii Temptation.

Królowa nocy to kobieta, którą każdej z nas zdarzyło się być, przynajmniej przez jakiś czas.
Królowa nocy to typ niezmordowany, jeśli chodzi o uprawianie hedonizmu i zabawę. Szampan leje się strumieniami, muzyka dudni w uszach, a Królowa nocy tańczy na stole. Wiele z jej dziennych myśli pochłaniają plany imprezowe. Jak się ubrać, jak uczesać, czy kocią kreskę na powiece, czy może ten wściekle turkusowy cień, a co ze szpilkami – cieliste, czy czerwone? Królowa nocy żyje od weekendu do weekendu, a znój ciężkiej pracy lub nauki łagodzi rozmyślaniami o tym, jak to będzie, gdy w końcu nadejdzie upragniony piątek.
Jej dom to na zmianę – wielki bałagan stworzony przez hałdy ciuchów, torebek i obuwia, innym razem  - przykładnie wysprzątane gniazdko. Królowa nocy po bardzo intensywnej zabawie miewa wyrzuty sumienia, a nic tak nie leczy złego samopoczucia, jak szorowanie podłóg i polerowanie okien.
Królowa nocy nosi bardzo seksowną bieliznę, czasem w nietuzinkowych wzorach i kolorach, innym razem klasycznie czarną. Znajdziemy u niej również sporo biustonoszy bez ramiączek i zapinanych w nietypowy sposób – fatałaszki naszej imprezowiczki wymagają specjalnej bielizny. 
AXAMI zna dobrze potrzeby Królowej Nocy i proponuje jej efektowny, uwodzicielski komplet z linii  Temptation.

Kobieta szpieg ma szósty zmysł. I nie chodzi tu o dar widzenia postaci z zaświatów. Ona wie więcej niż my, zwykłe śmiertelniczki. Nie oszukasz jej, bo posiadła wiedzę na temat mowy ciała i natychmiast Cię zdemaskuje. Uwielbia serial Lie to me i z niego czerpie inspiracje do eksperymentów na kłamcach. Zawsze biegła w naukach ścisłych, dziś swą wiedzę uzupełnia prasą branżową z zakresu psychologii. Ćwiczy, biega, dba o siebie. Jest bardzo nieufna. Żyje po swojemu, chadza swoimi ścieżkami, zupełnie jak kot. Kobieta-kot.
Pracuje w policji, służbach specjalnych lub wojsku. Świetnie włada bronią palną.
Uwielbia czerń, granat, ciemne brązy. Tak w mieszkaniu, jak w garderobie.
Ma poczucie, że dobrze ją maskuje.
Paradoksalnie wybiera bieliznę bardzo uwodzicielską i kobiecą, Zupełnie jakby nadawała niesłyszalny dla wielu komunikat – daj mi się oswoić. 
Kobiecie-szpiegowi na pewno spodoba się subtelna, lecz bardzo efektowna propozycja AXAMI z nowej linii I dreamt of sunny island.Gotowe?
Trzymam kciuki za Waszą kreatywność :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz