Barwy kobiecosci by Axami

piątek, 1 października 2010

Ach śpij kochanie...

Zimno, czasem deszczowo, wietrznie- taką mamy od niedawna jesień. Z wielką chęcią chciałabym zaprezentować Wam jedwabne nocne haleczki, tiulowe koszulki i zwiewne podomki.Jednak pogoda oraz panujące naokoło wirusy każą dbać mi o Wasze zdrowie, dlatego dziś przegląd trendów pidżamowych:) Zawsze myślałam, że to mało subtelny i kobiecy element nocnej garderoby, ale przeglądając propozycje jesienno-zimowe wielu marek, stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że pidżamy potrafią być sexy i niezwykle dziewczęce. Zobaczcie same:)

Dziewczyna Marynarza
Styl marynarski w tym roku górował na plażach, deptakach, w parkach i na letnich festiwalach. W jesienno-zimowym czasie przenosi się pod ubranie(a dokładniej do sypialni)Wszystkie fanki pasków poziomych, małych i dużych, granatowych i czerwonych zapewne zainteresuje ten typ:

fot: victoria secret, oysho, atlantic, freepeople

Kraty w Kratkę
Ten wzór zawsze powraca jesienią i zdobi min. płaszcze, buty, koszule itp. Wśród pidżamowych trendów od lat w ścisłej czołówce. Ja widać kratka może być sexy:)

fot: victoria secret, oysho, river island, h&m, myin.pl, soxo
Ogród ze Snu
Ostatnim i najbardziej rozchwytywanym obecnie trendem bieliźniarskim, który swoje przełożenie ma również w garderobie "do snu" to wszechobecne motywy kwiatowe. Drobne różyczki, tulipany, stokrotki to dziewczęcość w najczystszej postaci. Przecież każda z Nas ma w sobie coś z małej dziewczynki...

fot: asos, oysho, h&m, la senza, greengate, kappahl

Który styl wybieracie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz