Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 18 października 2010

III ETAP KONKURSU- Stwórz własną wizję KOBIETY AXAMI !!!!

Witajcie ponownie!
Dziś rozpoczynamy nowy tydzień kreowania wizerunku Kobiet AXAMI, w oparciu o bieliznę znanej Wam już marki. Warto przypomnieć, że tygodniowy zwycięzcy biorą udział  w ostatecznej rozgrywce o tytuł stylistki AXAMI, nagrodę główną i 
 publikację własnego wpisu i stylizacji na NASZYM BLOGU.
 
Przedstawiamy kolejne typy kobiet AXAMI:

Dziewczyna z sąsiedztwa – to wbrew pozorom fantazja wielu mężczyzn. Bo nie jest marzeniem platonicznym, można je ziścić. Dziewczyna z sąsiedztwa to równa babka, fajna i ładna, ale ładna tak nienachalnie, niewypacykowana ponad miarę, uśmiechnięta szczerze, a nie wystudiowanie, nie bawi się w przemyślne gierki, naturalna i dobrym słowa znaczeniu – zwyczajna. Nie poświęca zbyt wiele czasu śledzeniu mody i odtwarzaniu jej na sobie – nosi zwykle to, co ma pod ręką, co nie oznacza wcale, że wygląda niedbale. Wprost przeciwnie - lubi dobrze skrojone dżinsy i proste tiszerty, nieprzekombinowane bluzy i dzianiny, sportowe buty. Lubi design skandynawski, jej dom charakteryzuje jasność i przejrzystość, preferuje praktyczne, ale ładne rozwiązania. Dziewczyna z sąsiedztwa niekoniecznie jest kimś przeciętnym, często miewa bardzo nietuzinkowe pasje, ale nie obnosi się z nimi, bo to nie w jej stylu. Jest osobą skromną, nienastawioną na "robienie wrażenia". Ma psa, albo dwa, wychodzi z nimi wcześnie rano, gdy my wszystkie z trudem otwieramy oczy i po omacku sięgamy do guzika ekspresu do kawy - ona już biega za naszym oknem.
Dziewczyna z sąsiedztwa lubi prostą bieliznę, jednolitą i nierzadko – utrzymaną w dziewczęcym, lekkim stylu, raczej nie nosi koronek, bo źle się w nich czuje.
Kolekcja Axami Subtil bardzo koresponduje z jej stylem- jasne kolory, romantyczne kwiaty, gładkie materiały.Supermenka – dla niej nie ma niemożliwego. Jeśli oglądałyście kiedyś Gotowe na wszystko i postać Lynette Scavo nie jest Wam obca, wiecie mniej więcej kim jest supermenka. To kobieta-cyborg, pije kawę za kawą i nigdy nie zwalnia. Doskonale łączy życie zawodowe z rodzinnym, ma także pasje. Odnosi sukcesy na każdym z tych pól, lecz jeśli powinie jej się noga, bardzo źle znosi porażkę. Ma w sobie spory pierwiastek męski. Nie roztkliwia się nas sobą, nawet gdy naprawdę cierpi. Wiele emocji tłamsi w sobie. Jest osobą pomocną, nie skupia się tylko na sobie, ale również na innych. Wciąż narzeka, że doba jest za krótka.
Jej dom jest bardzo domowy, choć niekoniecznie wysprzątany na błysk – supermenka nie na wszystko może znaleźć czas, a dzielący z nią przestrzeń życiową niekoniecznie rwą się do pracy, w końcu supermenka wszystko potrafi i trochę ich rozpuściła.
Supermenka nieprzesadnie ślęczy nas swoim lookiem, ale jednocześnie jest kobietą zadbaną i ubraną odpowiednio do każdej okazji. Jej bieliźniarka zawiera w sobie kilka bardzo eleganckich, seksownych kompletów, bo supermenka wie także, jak uwodzić,  jednak na co dzień preferuje prostą estetykę połączoną z wygodą i dobrą jakością materiału. W końcu każdy dzień to nowe misje, koronki i przesadne zdobienia mogłyby nieco zawadzać. Supermenka wybierze zatem komplet z serii Lovely - uroczy, lecz nieprzeładowany zdobieniami.

Fashionistka – od rana śledzi nowinki modowe. Serwisy dotyczące mody i blogi szafiarek to podstawowa lektura do porannej kawy. Popołudniowej zresztą też. Fashionistka niekoniecznie zna umiar – bywa, że ociera się o status fashion victim, zdarza się, że zamiast cedzić z mody, to co subiektywnie najlepsze, bierze wszystko, jak podają. Jest kompletnie zwariowana na punkcie tego, co aktualnie modne, potrafi nie spać w nocy, bo zobaczyła coś absolutnie pięknego, na co nie do końca może sobie pozwolić. Jest zakupoholiczką – każdy zarobiony grosz przeznacza na ubrania, buty, torebki, dodatki. Dużo czasu poświęca internetowym aukcjom oraz polowaniom w Second Handach. Ubrania z drugiej ręki mają tę zaletę, że niewiele kosztują i bywają naprawdę unikalne.
Jej dom to wieczny nieład tworzony przez tuziny torebek, butów, ubrań, rozłożonych na wszystkich możliwych fotelach, krzesłach, sofie. Jej szafa pęka w szwach. Bieliźniarka - podobnie. Fashionistka chłonie wzory, kolory, fasony, nie skupiając się specjalnie na aspekcie praktycznym. Kocha bieliznę, więc w jej komodzie znajdziecie każdy jej rodzaj, żadnego klucza. Ma być pięknie, modnie, urzekająco. Czy to panterka, czy satynowy gorset i koronki - jeśli tylko przystaje do aktualnie panujących trendów i wizji właścicielki - wszystko jest mile widziane. 
Fashionistka chętnie sięgnie po coś, na co nie odważyłyby się jej znajome. Coś, co przełamuje monotonię kolorystyczną, a jednocześnie wpisuje się w panujący trend (motywy florystyczne!) - na pewno zadowoli ją komplet z linii Sensual

 Redakcja bloga Axami nie może się doczekać Waszych propozycji!:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz