Barwy kobiecosci by Axami

wtorek, 5 października 2010

KONKURS- Stwórz własną wizję KOBIETY AXAMI !!!


Dziś startuje konkurs inspirowany tym, co na naszym blogu najważniejsze: kobiety i bielizna. Płeć piękna widziana oczami Axami posiada trzy oblicza, dzięki którym powstają kolekcje marki. Dziś przedstawię trzy typy osobowości i ulubioną bieliznę każdej z dam. Zadaniem osób, które chcą powalczyć o wyjątkowe nagrody będzie stworzenie całościowej stylizacji pod konkretny typ i bieliznę. Ideą całego konkursu jest zobaczenie i nagrodzenie niczym nieposkromionej kreatywności, wyobraźni, oryginalnych pomysłów na łączenie materiałów,butów, makijażu, ułożenia włosów i wszystkiego co pojawi się w Waszych umysłach! Stylizacja powinna prezentować całościowy look: od stóp do głowy. Kolaże wraz z krótkim opisem należy umieszczać na tablicy facebook'owej AXAMI:
http://www.facebook.com/pages/Axami/123496504361244?ref=ts
Raz w tygodniu (każdy piątek października) szanowne jury wybierze 3 najlepsze stylizacje tygodnia(dla każdego typu jedna). 2 listopada spośród stylizacji każdego tygodnia wybierzemy look miesiąca a to nic innego jak najlepszy konkursowy projekt i główny zwycięzca!!! Nagrodą jest ekskluzywny upominek od Axami, który jest jeszcze tajemnicą:)
Oto konkursowe typy kobiet widzianych oczami AXAMI:
Romantyczna Dusza
Buja w obłokach i marzy o księciu z bajki. Nie wierzy sceptycznym koleżankom, które twierdzą, że książęta nie istnieją. Ma dobre serce – nie przejdzie obojętnie obok sprzedającej polne kwiaty staruszki bez kupienia dwóch wiązanek. Uwielbia pastele, otacza się staroświeckimi, wdzięcznymi przedmiotami z patyną. Jej dom pełen jest bibelotów, pudeł ze zdjęciami, liścikami sprzed dekady, pocztówkami wysłanymi przez przyjaciół. Jej ulubione kolory to ecru, róż, fiolet i delikatna zieleń. Przepada za haftami, subtelną koronką, dziewczęcymi zdobieniami.
Jej domową biblioteczkę przepełnia beletrystyka i albumy. Lubi kino obyczajowe. Twierdzi, że preferuje dobre zakończenia, ale lubi też pochlipać w mankiet. Gdyby nie była tym, kim jest byłaby na pewno weterynarzem. Albo przedszkolanką. Albo podawała kawę z cynamonem w starej, uroczej kawiarence.  Jej ulubiona bielizną jest zestaw AXAMI z linii Temptation:

fot: axami

Kobieta Wamp
Ma w sobie pokłady niezmąconej niczym pewności siebie i doskonale zdaje sobie sprawę ze swych atutów. Lubi robić wrażenie, dlatego często nie przebiera w środkach stawiając na bardzo seksowne, wręcz wyzywające stylizacje. Jej kolory to czerń, czerwień, bordo. Uwielbia koronki, pończochy, podwiązki. Nie przepada za kobietami, a kobiety stronią od niej. Nic dziwnego – mężczyźni nie pozostają obojętni na jej wdzięki. Uwielbia wyjścia do miasta i nocne życie. Lubi filmy i literaturę „ z pazurem” – najlepiej dobre kryminały, niepozbawione wątku erotycznego. Dom kobiety-wampa to świątynia zdecydowanych, intensywnych barw, ale w wersji raczej pozbawionej zbędnych przedmiotów. Zamiast kolekcji starych pamiątek ma imponujący zbiór niemożliwie wysokich szpilek, dwie komody z seksowną bielizną i kilka wieszaków z małymi-czarnymi. Wieczorami Kobieta-Wamp ubiera swój ulubiony zestaw AXAMI z linii Seduction, obfitujący pasem, zmysłową opaską, rękawiczkami i obowiązkowymi pończochami.

fot axamiKobieta Sukcesu
Jej charakterystyczne cechy to – chłód, elegancja, minimalizm. Kobieta sukcesu skupia się na karierze zawodowej, co nie oznacza, że jej dom jest zaniedbany. Kobieta sukcesu jest perfekcjonistką, niemniej – nie zajmują ją zbędne szczegóły. Preferuje gamę barw stonowanych – szarości, beże, brązy, zimny błękit, biel.
Jej dom to monochromatyczne, chłodne przestrzenie, jasne, lecz nieprzytulne. Ma imponującą bibliotekę, złożoną głównie z literatury naukowej i branżowej niż beletrystyki. Jeśli zdarza jej się ubierać dżinsy – muszą być klasycznego kroju. Jeśli ciepły sweter – koniecznie miękki i markowy. Wybiera bieliznę ascetyczną, lecz elegancką, pozbawioną przesadnych zdobień, najlepiej gładką, atłasową. Najważniejszym postulatem kobiety sukcesu w odniesieniu do ubioru i bielizny jest elegancja, komfort i wysoka jakość materiałów. Kobieta Sukcesy swój dzień rozpoczyna o włożenia swoje ulubionego kompletu z linii Divine, który razem z białą koszulą tworzy duet doskonały!fot: axami

Wybierz swój typ i stwórz niezapomnianą stylizację, która nas zachwyci!!!
Zaczynamy!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz