Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 11 października 2010

II ETAP KONKURSU- Stwórz własną wizję KOBIETY AXAMI !!!!

Dziś rozpoczynamy nowy tydzień tworzenia, projektowania i kreowania wizerunku Kobiet AXAMI w oparciu o bieliznę. Przypominamy, że tygodniowy zwycięzcy biorą udział  w ostatecznej rozgrywce o tytuł stylistki AXAMI, nagrodę główną i  publikacje własnego wpisu i stylizacji na NASZYM BLOGU.
Zatem przedstawiamy nowe TYPY KOBIET widzianych oczami AXAMI:


Grzeczna Uczennica

Britney Spears śpiewała I’m not a girl, not yet a woman i te słowa niech będą kwintesencją stylizacji na Grzeczną Uczennicę. Grzeczna uczennica stoi jedną nogą w świecie lalek, pluszowych misiów i kręconych lodów, drugą w rzeczywistości wymagającej powagi. Grzeczna Uczennica to typ bezwiekowy. Można nią być zarówno mając lat –naście, jak i nieco więcej. Skrajne przypadki to trzydziestoparolatki lubiące pleść sobie warkoczyki i nosić plisowane spódniczki – dla innych kobiet niestrawne, dla wielu mężczyzn – sam miód. 
Ulubiony styl Grzecznej Uczennicy to krateczki, kokardki, wisienki, różowości, pastele, dziewczęce wykończenia w postaci haftów, delikatnych koroneczek, nieco infantylnych wzorów. W odróżnieniu od Romantyczki, dziewczyny prostolinijnej i niewinnej – Grzeczna Uczennica ma diabła za skórą. Jej czerpiąca z lat dziecięcych stylistyka to tylko pozory – ona doskonale wie, jak używać swoich atutów i jak stawiać na swoim. Wbrew pozorom ma bardzo wiele z Kobiety Wampa. 
Lubi otaczać się słodkimi bibelotami, lecz jest nieprzesadnie sentymentalna. Urocza tylko w fazie uwodzenia, później – lepiej z nią nie zadzierać. Dla uczennica AXAMI przygotowało niebiański zestaw białej bielizny z linii DIVINE:
fot: Axami
Gwiazda Filmowa
Jest pewna siebie i uważa, że powinna dostać wszystko, co najlepsze. W młodzieńczych latach nielubiana wśród szkolnych rówieśników, jako ta zadzierająca nosa. Faktycznie – jest nieco zarozumiała i mało pokorna, ale na pewno wie, jak dobrze wyglądać. 
Jej dom to wysmakowane wnętrza, zaprojektowane przez profesjonalnego architekta, wyposażone w najlepszym stylu. Jej szafa – pełna markowych ciuchów. Gwiazda filmowa nie przestąpi progu sieciówki, choćby ta oferowała naprawdę piękną rzecz. Jej ubrania i bielizna muszą być z najwyższej półki. To, co ma pod spodem jest zawsze nienagannie dobrane do reszty. Czasem jest to koronkowy, ultraseksowny komplet, innym razem na jej ciele króluje prostota. Klucz jest jeden – bielizna musi być najwyższej jakości i koniecznie markowa. 
Gwiazda filmowa nawet w czasie finansowej bessy nie potrafi spuścić z tonu – choćby miała się zapożyczyć i latami spłacać, nie zrezygnuje z owoców morza, by zjeść prozaiczną zapiekankę. 
Jest bardzo egocentryczna, źle znosi sytuację w której ktoś inny zaskarbia sobie uwagę towarzystwa. Zwykle ma zażyłe stosunki z rodziną, wszak to od niej wzięło się przekonanie, że jest niezwykła. Prawdziwa Gwiazda Filmowa kocha błysk, diamenty i luksus, dlatego AXAMI przygotowało ekskluzywny zestaw z kryształkami Swarovskiego z kolekcji Seduction:
fot: Axami
Hiszpański Temperament

To najlepsze słowa by opisać kolejny typ. Iście południowo temperamentna kobieta stanowi naprawdę wybuchową mieszankę. To królowa seksu i łez, jeśli znów zaczerpnąć z klasyki. Kobieta gorąca w miłości, bezwzględna jeśli jej nadepnąć na odcisk, niesamowicie wrażliwa na cudzą niedolę. Wulkan emocji. Potrafi znakomicie ugotować, znakomicie zatańczyć i nie mniej skutecznie – uwieść. 
Jej dom to świątynia eklektyzmu – dużo koloru, mieszanie stylów, duża doza kobiecości. 
Preferuje zdecydowane kolory – jeśli czerwień, to karminowa, jeśli żółć to ostra, jeśli róż, to koniecznie mocny amarant. Uwielbia czerpać życie garściami – bawi się do utraty tchu, podróżuje, nie boi się wyzwań. Można na nią liczyć – odmówi tylko wrogowi. 
Jej wygląd to w dużej mierze zasługa natury, niespecjalnie zajmuje ją godzinne siedzenie przed lustrem, lecz jeśli zdarzy jej się szykować na specjalną okazję – na pewno wybierze krwistoczerwoną szminkę i ciemny lakier. Uwielbia mocne, kobiece perfumy. Ognista czerwień dla temperamentnej kobiety to komplet AXAMI z linii DIVINE:

fot: Axami
Czekamy na stylizacje inspirowane powyższymi propozycjami bielizny AXAMI:)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz