Barwy kobiecosci by Axami

niedziela, 13 listopada 2011

Rozgrzej się!

Jesienne chłody powoli zaczynają przeradzać się w zimowe mrozy. No może nie dosłownie, nie mniej coraz częściej z trudem opuszczamy nasze przytulne zacisze domostwa. Czas zatem przypomnieć sobie o szybkich sposobach na zimowe rozgrzewanie się. 
Numer 1
Gorące napoje! Herbata z miodem lub malinowym sokiem jest tutaj strzałem w przysłowiową 10!, nie mniej o wiele więcej radości przyniesie Ci filiżanka gorącego kakao. W połączeniu z pysznym syropem karmelowym lub słodkimi piankami typu marshmellows może naprawdę, w rekordowo szybkim czasie, nie tylko Cię rozgrzać, ale również zapewnić poprawę samopoczucia.
Numer 2
Zupa!
Szczególnie pyszne kremy. Na listopadowy czas dyniowy wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Syci, a jednocześnie, oczywiście rozgrzewa!
Numer 3
Masaż gorącymi kamieniami! Idealna propozycja, jeśli przyjemność rozgrzania się chcesz również połączyć z odrobiną relaksu.
Numer 4
Klasyczne rozwiązanie jakim jest - termofor! Proste i łatwe, szczególnie pomocne w momentach, gdy z powodu lodowatych stóp znowu nie potrafisz zasnąć.
Numer 5
Moim osobistym zdaniem, jeden z najskuteczniejszych motywów na rozgrzanie - Twój mężczyzna, który potrafi zarówno otulić jak i rozgrzać zmysły!

Który ze sposobów na rozgrzanie jest Twoim ulubionym?
źródło: google.com


1 komentarz: