Barwy kobiecosci by Axami

środa, 2 listopada 2011

Tatuaż

Tatuaż. Permanentny znak graficzny wykonany na ciele, którego zrobienie wiąże się często z ogromnym bólem. Ma go obecnie rzesza młodych ludzi. Wizerunek ulubionej postaci, symbolu lub abstrakcji okalającej: ramiona, nogi, brzuch, łopatki, tudzież inne części ciała, to obecnie nie kwestia ukazania przynależności do zbrodniczego półświatka, a bardziej umiejętnie ukazana forma samoekspresji. Tatuaż niezwykle często uważany jest za formę przekazu.Dla wielu jest ewidentnym dowodem charyzmy i siły u Panów, oraz przewrotności i drapieżności u Pań. Ewidentnie istnieje rzesza ludzi, którzy uważają, że tatuaże są seksi! 
www.pinger.pl/Tattoo

Szczególnie, gdy okalają wydatne biodra kobiet, uwydatnione łopatki i kark, czy pięknie zarysowaną linię żeber. Począwszy od prostych elementów - serduszek, gwiazdek, dmuchawców, czy lecących ptaków, tatuaże często przyjmują bardziej wyszukane formy - pnących się drzew, zestawionych ze sobą oldschool'owych elementów w stylu pin-up czy słów mantry chroniących właścicielkę. Spoglądając na ich wygląd trudno oprzeć się wrażeniu, że nadają swoim właścicielkom charakteru. A co wy o nich sądzicie? Tatuaż jest wciąż modny, czy jednak passe? Jeśli jednak seksowny, to gdzie?
www.pinger.pl/Tattoo

1 komentarz:

  1. ja osobiście mam na stopie delikatne pnącze z motylkiem.. przez połowę roku jest niewidoczny dla obcych( z racji zakładanego pełnego obuwia) a latem stanowi wyszukaną ozdobę :)
    nie żałuję wykonania :D
    pozdrawiam!
    M.

    OdpowiedzUsuń