Barwy kobiecosci by Axami

poniedziałek, 21 listopada 2011

Zwierzęca natura

Przeglądając swoją szafę znajdujecie elementy garderoby w motywach zwierzęcych? Wężowa skóra i tygrysie pasy każdego sezonu stają się jednym z modowych trendów. W tym roku jednak ich charakter nabrał zarówno pazura jak i kolorów – dosłownie i w przenośni. Zarówno węże jak i tygrysy przedstawiają się ostatnio dość zawadiacko.

Szczególnie wąż nabrał ostatnio wielu barw. Jego zieloną, złotą czy purpurową odsłonę możecie znaleźć na wielu półkach sklepowych. Zarówno dodatki, jak i spodnie, sukienki czy spódnice przedstawiają się w tym roku tak wielobarwnie, że osobiście, mimo, iż do tej pory moja szafa nie użyczyła obecności węża, mam ochotę kupić sobie kilka dodatków, szafirową tunikę oraz seksowny bieliźniany komplecik.


Tygrys również wdarł się na półki sklepowe ze swoim ostrym pazurem. Jego motywy standardowo błyszczą złotem, nie mniej pojawiają się również tęczowe wariacje na temat jego skóry. Drapieżnie wyszczerza kły na T-shirtach oraz otula swoim futrem na swetrach. Tygrysie motywy na bieliźnie uważam za hit! Mój facet widząc mnie w takim komplecie nie może mieć żadnych wątpliwości, iż będzie miał do czynienia z niebezpiecznym kociakiem!

A Wam, która zwierzęca natura bardziej odpowiada?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz